Друк фотопостерів

Опис послуги

Фотопостеры без оформления

Сьогодні багато хто захоплюється скандинавським стилем в інтер'єрі. Його відрізняють простота і лаконічність, домінування білого і сірого кольорів, але при цьому - обов'язкові кольорові акценти. Часто в їх ролі виступають або кімнатні рослини, або предмети меблів, або постери на стінах. Останні актуальні й в інших стилях (еклектика, арт-деко, мінімалізм і ін.), і в цілому їхня популярність зростає з кожним днем.

Різноманітність готових постерів велике, але це ще не все: за допомогою сучасних технологій можна розробити власний неповторний плакат, ідеально узгоджується із загальною концепцією дизайну, його стилем та кольоровою гамою. В онлайн-калькуляторі доступні для вибору розмір і тип паперу, в редакторі же можна вибрати шаблон зображення або завантажити свою фотографію.

Друк фотопостеров здійснюється за допомогою широкоформатних принтерів на матовому або напівглянсової папері. Для якісного результату необхідно строго дотримуватися вимоги до розмірів і дозволу вихідного знімка.

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?