Сканування документів 

Опис послуги

Сканирование документов

Сканування документів та креслень — найкращий спосіб зберегти інформацію, що міститься на них, у разі відсутності електронних варіантів.

Сканування може бути необхідне в діловодстві, коли потрібно передати електронні копії паперових документів, або під час навчання, коли необхідно редагувати вручну створені креслення або коли їх електронні оригінали втрачені. Скануються фотодокументи, старі чорно-білі та кольорові фотографії, якщо їх негативи або оригінали втрачені.

Сканування форматів від А0 до А2 виконується на широкоформатних протяжних сканерах, менші формати - на звичайних. За допомогою онлайн-калькулятора можна вибрати оптимальну вартість сканування, виходячи з необхідних параметрів кольоровості та дозволу.

Залишити заявку

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?