Друк документів

Опис послуги

Печать документов

Копіювання або друк документів — одна з найпопулярніших послуг в студентському місті. Через звичку все відкладати на завтра або довгих черг в копіцентрах часто велику роль в наданні даної послуги грає терміновість. Можливість замовити друк документів онлайн якраз і стає фактором, що дозволяє заощадити час і встигнути все зробити вчасно.

Друк і копіювання здійснюються на якісному папері різної цупкості й формату. Окрім звичайного білого паперу, доступний для вибору дизайнерський або самоклейкий папір. Опціонально можуть бути виконані роботи з брошурування документів і ламінування обкладинки або окремих аркушів плівками різної товщини на ваш вибір.

Для тиражування документів використовується найкраще обладнання, яке чудово друкує і яке проходить регулярне технічне обслуговування, за рахунок чого можна бути впевненим у тому, що воно не зламається і замовлення буде виконано в строк.

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?