Ламінування

Опис послуги

Ламинирование

Ламінування документів — запорука того, що особисті документи (свідоцтво про народження, про власність, ідентифікаційнй номер, пропуски та ін.), грамоти, сертифікати та дипломи, фотографії, ділові папери і креслення не втратять чіткості і яскравості, їх паперові краю не поршапаються і не помнуться.

Ламінування - це покриття готової поліграфічної продукції захисною плівкою. Плівка буває різної товщини, також вона може бути матовою і глянцевою. Глянцевий плівка покращує передачу кольору, робить креслення або фотографію більш яскравою і контрастною, але відблискує. Матова - дорожча, але вона не має відблисків; на такому покритті можна робити нотатки олівцем - вони легко зітруться ластиком.

Ламінування здійснюється тільки «холодним» методом: він, на відміну від «гарячого», який передбачає прилипання плівки під впливом високої температури, більш дбайливий.

Залишити заявку

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?