Розробка дизайну поліграфії

Опис послуги

Разрабоктка дизайна

Призначення поліграфічної продукції — доносити інформацію про товари, послуги, акції, компанії та підприємців. І якщо реклама - двигун торгівлі, то поліграфія - ефективний і економічний спосіб її поширення.

Успішність поліграфії не в останню чергу залежить від якісного дизайну. Ви можете самі розробити його, довіривши нам тільки друк, а можете покластися в цьому питанні на наших дизайнерів. У процесі роботи над дизайном будь-якого виду поліграфічної продукції (візитка, флаєр, буклет, каталог) вони розроблять необхідну стилістику, підберуть формат і композицію елементів, ілюстрації або фотографії, виберуть певні колірні рішення, проведуть роботу з текстом.

У рамках послуги «Розробка дизайну поліграфії» можлива і золота середина: ви надаєте графічні і текстові матеріали, детальне технічне завдання, ми - створюємо поліграфічний продукт.

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?