Друк плакатів

Опис послуги

Печать плакатов

Плакат — це рекламний матеріал, який здатний за короткий час залучити більшу аудиторію. Друк плакатів має довгу історію, що налічує вже кілька століть, і він є предком вже більш звичних нам банерів. Їх перевага полягає в тому, що вони не вимагають в обов'язковому порядку спеціально відведеного місця для розміщення.

Друк плакатів використовується для іміджевої та соціальної реклами, вказівників та інформаційних повідомлень (наприклад, про знижки, новинки), афіш та анонсів. І головне в плакаті — це дизайн, через те, що плакати з ефективно виконаним дизайном здатні змусити людину зупинитися, щоб розгледіти його вміст. У результаті, ця людина може виявитися потенційним клієнтом. Ви можете завантажити готовий макет плаката в онлайн-редактор або ж замовити його розробку дизайнерам друкарні. Також на сайті представлені шаблони, які підійдуть для створення плакатів на свята та сімейні заходи.

Друкуються плакати в декількох форматах: А3, А2 та А1. Залежно від тиражу друк здійснюється або на офсет, або на цифровому принтері.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?