Друк вітальних листівок

Опис послуги

Печать открыток

Хочете здивувати рідних чи друзів оригінальною листівкою, а магазинні варіанти здаються одноманітними та нудними? У вас великий колектив, і перед вами керівництво поставило задачу підготувати листівки для всіх до свята?

Оптимальне рішення в цих випадках — друк вітальних листівок у друкарні. Завантажте фотографію в один з готових шаблонів або розробіть макет листівки на основі корпоративної айдентики, тематичної ілюстрації, патерну або власного малюнка, завантажте його на сайт та оформіть замовлення — і ви отримаєте те, що вас влаштує, а одержувача листівки точно порадує, звеселить або вразить!

В онлайн-калькуляторі представлені чотири формату: А5 зі згином і без, а також «Євро» зі згином і без. Можливий друк листівок нестандартних розмірів. При друці використовується цупкий крейдований матовий папір. Друк на інших типах паперу або картоні обговорюється окремо.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?