Друк блокнотів

Опис послуги

Печать блокнотов

Друк блокнотів — одна з найпопулярніших послуг, що надаються будь-якою друкарнею. Причина проста: блокнот — це багатофункціональна корисна річ, яка може стати й хорошим подарунком, і сувенірним іміджевим продуктом, призначеним для роздачі співробітникам або ж учасникам освітніх, ділових заходів; і рекламним інструментом.

При замовленні через онлайн-калькулятор можна вибрати один з чотирьох представлених форматів: А7, А6, А5, А4. Можливий друк блокнотів і нестандартних розмірів. Для виготовлення паперового блоку використовується папір стандартної цупкості (80 г/см2), обкладинки та задника — крейдований папір або картон (250–300 г/см2). Скріплюється блокнот за допомогою металевої пружини.

В онлайн-редакторі представлені шаблони обкладинок і задників: якщо обраний один з них, то передбачається, що паперовий блок буде без оформлення. Натиснувши «Завантажити макет», ви можете замовити друк блокнота з оформленими обкладинками та листами.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?