Друк листівок

Опис послуги

Печать листовок

На старті своєї діяльності будь-яке підприємство, особливо що надає ті чи інші послуги, має голосно заявити про себе — і тут повинен бути залучений весь спектр рекламних інструментів. Друк листівок — недороге рішення в тому випадку, якщо необхідно охопити якомога більшу кількість потенційних клієнтів саме з цільової аудиторії, на яку повинен бути зорієнтований промоутер.

Важливий нюанс при друку листівок — знайти баланс між оформленням листівки та її змістом. Ми використовуємо при друку тонкий офсетний папір (80 г / м²), який підходить для роздачі на вулиці. З дизайном і змістом все залежить від Вас. Ви можете використовувати готові шаблони або завантажити в редактор готовий макет. Або ж замовити дизайн листівок. Радимо Вам — будьте лаконічні.

В онлайн-калькуляторі доступні три формати листівок - А4, А5 і А6; також тут можна вказати, чи буде листівка одна — або двосторонньою. Листівки завжди друкуються оперативно — протягом дня.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?