Друк бланків

Опис послуги

Печать бланков

Друк бланків користується найбільшою популярністю серед поліграфічних послуг, через те, що діловодство є невіддільною частиною повсякденної роботи будь-якого підприємства.

Бланки бувають службові та фірмові. До службових належать бланки замовлень, анкети, форми для заповнення. Вони часто прості та лаконічні, містять мінімум інформації про організацію. Фірмові ж бланки хоч і виконують частково утилітарні функції, як і службові, але перш за все вони працюють на імідж компанії. Тут важливі дизайн і стиль; крім логотипа та реквізитів вітається використання декоративних елементів.

За допомогою онлайн-калькулятора можна замовити друк бланків формату А4, завантаживши вже розроблений макет. Якщо такого немає, виберіть «Замовити макет» і заповніть всі поля на сторінці оформлення замовлення — дизайнери зі штату друкарні створять для вас службовий або фірмовий бланк. Також як основа для самостійної розробки макета може бути використаний один з представлених шаблонів.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?