Друк флаєрів

Опис послуги

Печать флаеров

Флаєр — рекламна поліграфічна продукція, мета якої залучити нових клієнтів. По суті це та ж листівка, але флаєр на відміну від неї не тільки інформує про товари та послуги, але і дає право на знижку або бонус. Якщо мова про анонсування заходу: презентації, концерти, ярмарки, закриті розпродажі, — то флаєр може служити пропуском на них.

Ще одна відмінність від листівки — флаєр, щоб скористатися ним, потрібно зберегти. Тому друк флаєрів вимагає якісніших матеріалів. Для друку використовується крейдований матовий папір щільністю 130 (стандарт для флаєрів, листівок і буклетів), 250 (приклад — кишенькові календарі) або 300 г/м² (класична щільність візиток). Вибір паперу залежить від дизайнерського задуму та цілі флаєра.

Чим компактніше формат флаєра, тим легше буде його зберегти. В онлайн-калькуляторі представлені два формати: «Євро» (класичний варіант для флаєра) і А6. Повнокольоровий друк проводиться на офсетній машині або цифровому принтері в залежності від тиражу.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?