Друк конвертів

Опис послуги

Печать конвертов

Паперове діловодство активно замінюється на електронний документообіг, але навряд чи на нашому віку відбудеться повна відмова від нього. Це означає що друк конвертів так і буде мати попит в організаціях, що пред'являють високі вимоги до корпоративної культури та педантично підтримують свій імідж навіть в таких дрібницях, як конверти.

Друк і розробка дизайну конвертів може бути актуальна і при проведенні урочистих заходів: весіль, ювілеїв, фестивалів і зустрічей. Не завжди кількість гостей дозволяє створити оригінальну форму конверта, але відмову від неї можна компенсувати креативним дизайном і використанням незвичайного паперу. Дизайн макета можна замовити або створити самостійно в нашому онлайн-редакторі або в будь-якому іншому, після чого завантажити на сайт.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?