Друк дипломів

Опис послуги

Печать дипломов

Друк дипломів — послуга, що не втрачає своєї актуальності й затребуваності, адже одна з прикмет нашого часу — це розуміння того, що освіта повинна бути безперервною: людина повинна отримувати нові знання постійно протягом життя, інакше він стає менш конкурентоспроможним.

На цій концепції грунтується величезна кількість організацій, що надають освітні послуги та видають своїм слухачам дипломи або сертифікати. Різні школи, тренінги, майстер-класи, творчі фестивалі, спортивні та багато інших заходів — всюди хорошим тоном вважається вручити учасникам або учням дипломи. Про заходи у школах та університетах говорити не доводиться — там це вже добра традиція.

Друк проводиться на папері Color Copy (300 г/м2) — високоякісному гладкому папері, що ідеально підходить для кольорового лазерного друку і володіє неймовірно білим кольором.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?