Друк каталогів

Опис послуги

Печать каталогов

Каталог — потужний маркетинговий інструмент, що дозволяє великому або середньому підприємству у всіх подробицях, барвисто і креативно презентувати свою продукцію.

Каталоги діляться на кілька видів. По-перше, іміджеві: вони наповнені яскравими ілюстраціями та великим обсягом інформації про саме підприємство, персонал, партнерів, товари та послуги. Вони лунають на галузевих виставках і презентаціях, тому до їх виробництва підхід особливий: використовується крейдований папір середньої та високої цупкості та повнокольоровий цифровий друк.

По-друге, рекламні каталоги — ті ж іміджеві, але розраховані на більш широку аудиторію. Тут потрібні великі тиражі, тому друк проводиться на офсетній машині.

По-третє, періодичні каталоги, що розповідають про новини компанії, новинки, знижки. В цьому випадку для виготовлення каталогу використовується папір стандартної цупкості; друк — офсетний.

Друк каталогів здійснюється за готовим макетом або макетом, замовленому і розробленим в друкарні.

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?