Друк буклетів

Таблиця цін

Формат 1–49 50–99 100–199 200–499 500–999 1000–1999 2000–4999 5000–10000
А4 - 2 фальци (Євро)
А4 - 1 фальц (A5)
А3 - 1 фальц (А4)
А5 - 1 фальц (А6)
Формат
А4 - 2 фальци (Євро)
А4 - 1 фальц (A5)
А4 - 1 фальц (A5)
А5 - 1 фальц (А6)

Ціни вказані в гривнях за 1шт.

Опис послуги

Печать буклетов

Друк буклетів — послуга, яка напевно знадобиться після успішного старту вашого бізнесу. Цільова аудиторія визначена і проінформована за допомогою листівок або інших видів реклами, тепер завдання — розповісти про весь спектр вироблених товарів або послуг.

Замовте друк буклетів і розташуйте їх на стійках в приймальні офісу або на ресепшені, і, коли прийде клієнт, він отримає більше інформації про Вашу компанію. Якщо це буде так званий іміджевий буклет, надрукований на дизайнерському папері або пластику, виконаний в оригінальній формі, то буклет заберуть з собою і покажуть друзям, що дасть додатковий рекламний ефект.

Буклети можна використовувати й на початку рекламної кампанії замість листівок. Вони більш ефективні як рекламний інструмент, привабливі, але не набагато дорожче. Для їх друку використовується гладка крейдований папір щільністю від 90 до 120 г / м2, а власне друк проводиться на офсет.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?