Друк інстафото

Опис послуги

Печать фотокарточек

Різні події життя здатні зберігатися на фотографіях. Із розвитком сучасних технологій та появою соцмереж фотографії все рідше асоціюються з альбомами, плівками та фотопапером, а частіше — із Instagram. Тому збільшується популярність фотокниг або скрапбукінг.

Інстафото — прекрасний варіант для оформлення саморобного скрап-альбому, котрий можливо гортати, відчуваючи приємну текстуру сторінок, а не скролячи по екрану смартфону. При цьому за рахунок пропорцій знімків альбом не буде виглядати старомодно. Також за допомогою друку фото з Instagram можна оригінально прикрасити кімнату або робоче місце — це буде виглядати сучасно та креативно. А в якості подарунку набор фото оформлений в стилі знімків з Instagram буде бажаним та сповненим вражень.

Замовити друк інстафото на сайті досить легко: виберіть в онлайн-калькуляторі розмір знімків та вид паперу, а після переходу в редактор завантажте фото.

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?