Друк фотоколажів

Опис послуги

Печать фотоколлажей

Друк фотоколажа — справжня знахідка для тих, хто часто ходить на фотосесії і потім не може вибрати, який із знімків краще. У випадку з фотоколажем вибирати не треба, адже його суть - з'єднання на одному полотні багатьох однотипних або навпаки різнорідних елементів.

Для створення фотоколлажа потрібно мати естетичний смак і знання основ композиції. Однак в онлайн-редакторі можна вибрати готовий шаблон і тільки вставити свої фотографії. Шаблони тематичні: їх можна використовувати для друку фотоколажів при підготовці до таких заходів, як весілля, день народження, Новий рік, день святого Валентина та ін. Якщо ж ви готові примірити на себе роль дизайнера, то можна відмовитися від шаблону і створити макет фотоколажа прямо в редакторі, поступово додаючи фотографії та декоративні елементи.

Друк фотоколажів здійснюється за допомогою широкоформатних принтерів на матовому або напівглянцевому папері.

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?