Коробки з кашированного картону

Опис послуги

Изготовление коробок

Каширований картон — чудовий варіант для виготовлення коробок, які будуть служити не тільки цілям надійного зберігання і транспортування, але «говорити» клієнтам, що купують ваш товар, про вашу увагу до дрібниць і якості продукту на всіх стадіях.

Коробки з кашированного картону виготовляються з гофрованого картону - прекрасного за своєю надійністю і міцності матеріалу, але невідповідного для запечатування, - і матеріалу, властивості якого дозволяють наносити на нього фарбу. Його називають лайнер, і найчастіше це папір, тонкий картон або текстиль. Спочатку проводиться друк на лайнер, а вже потім за допомогою спеціальних машин він наноситься на матеріал-основу - гофрований картон. Виготовлені таким чином коробки міцні, захищені від вологи (при виборі опції ламінації паперу-лайнера) і естетичні.

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?