Квартальні календарі

Опис послуги

Печать квартальных календарей

Квартальний календар — незамінний діловий помічник. Користуватися таким календарем в процесі трудової діяльності дуже зручно: на стіні завжди актуальна календарна сітка поточного місяця, поєднана з попереднім і наступним. Так легше орієнтуватися в термінах, планувати.

Велике застосування квартальний календар знайшов і в рекламі. Верхній шпігель - місце, де можна розташувати й барвисті фотографії, пов'язані з діяльністю компанії, і креативні ілюстрації, що привертають увагу і розповідають про продукт або послугу. Якщо календар буде подарований співробітникам, то на шпігель можна помістити спільну фотографію з корпоративу або девіз компанії. Поля знизу календарного блоку можуть бути використані для розміщення контактної інформації, графіка роботи, логотипу.

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?