Календарі-плакати

Каталог календарів-плакатів

Календарь-плакат А2 вертикальный
А2 вертикальний
Календарі-плакати
вiд
Календарь-плакат А2 горизонтальный
А2 горизонтальний
Календарі-плакати
вiд
Календарь-плакат А3 вертикальный
А3 вертикальний
Календарі-плакати
вiд
Календарь-плакат А3 горизонтальный
А3 горизонтальний
Календарі-плакати
вiд
Календарь-плакат А4 вертикальный
А4 вертикальний
Календарі-плакати
вiд
Календарь-плакат А4 горизонтальный
А4 горизонтальний
Календарі-плакати
вiд
Календарь-плакат B2 вертикальный
B2 вертикальний
Календарі-плакати
вiд
Календарь-плакат B2 горизонтальный
B2 горизонтальний
Календарі-плакати
вiд

Опис послуги

Печать календарей-плакатов

Якщо при словосполученні «календар-плакат» в голові виникає стійка асоціація з висячим над кухонним столом календарем з пасторальними мотивами або натюрмортами, то, скажімо прямо, реальність вже давно не та. Календар-плакат сьогодні - це і власне календар, і рекламна площа, і - у разі відмінних дизайнерських здібностях - витвір мистецтва і прикраса будинку.

Календар-плакат можна долучити до оформлення інтер'єру. Підберіть відповідні кольори або зробіть його чорно-білим; виберіть фотографії або ілюстрації; навпаки, відмовтеся від них, віддавши перевагу типографіці або леттерінгу; зробіть імітацію паспарту або суцільну заливку; додайте календарну сітку, що буде узгоджуватися за стилем, а не виглядати чужорідно і грубо; визначтеся з розміром - і результатом буде неповторний плакат, що ненав'язливо виконує функцію календаря.

Розміри календарів-плакатів дозволили їм зайняти своє місце і в рекламі: як подарунок партнерам, клієнтам або співробітникам він буде сприйнятий з радістю через свою практичну функцію, а розміщена рекламна інформація завжди буде у них на очах.

В онлайн-калькуляторі можна вибрати формат календаря, орієнтацію, а в редакторі - готовий шаблон, куди можна вставити фотографії. Можливе завантаження власного макета. Виготовляється календар-плакат з крейдованого паперу, але за бажанням можуть бути задіяні інші матеріали.

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?