Кишенькові календарі

Опис послуги

Печать карманных календарей

Кишеньковий календар може стати в пригоді як доповнення до подарунка, а може служити цілям реклами.

Перший випадок - варіант для тих, у кого велика сім'я, багато друзів або колег, кожному з яких хочеться зробити хоча б маленький подарунок. Вибравши в якості зображення свою фотографію або загальний знімок, надрукуйте тираж кишенькових календарів і, відправивши поштою або роздавши особисто, вручіть подарунок - цілий рік він буде використовуватися за призначенням і нагадувати про вас.

Так само діє і реклама, розміщена на кишеньковому календарі. Якщо листівка, флаєр або буклет, швидше за все, після прочитання будуть викинуті, а інформація, отримана з них, забута, то у випадку з кишеньковим календарем все навпаки: його обов'язково збережуть, будуть використовувати (то як календар, то як закладку, наприклад ), а логотип, фірмовий знак, інформація про товари і послуги будуть часто потрапляти на очі.

Формат кишенькового календаря - 100 на 70 мм. В онлайн-калькуляторі можна вибрати орієнтацію календаря (горизонтальна або вертикальна), додати обрізку кутів і ламінування лицьового боку.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?