Настільні календарі

Каталог настільних календарів

Настольный календарь 21x10
21x10
Настільний календар
вiд
Настольный календарь 21x15
21x15
Настільний календар
вiд
Настольный календарь 15x15
15x15
Настільний календар
вiд
Настольный календарь 30x10
30x10
Планінг
вiд

Опис послуги

Печать настольных календарей

Настільний календар можна часто побачити на столі офісного працівника. Із ним зручно планувати свій час, контролювати терміни. Якщо робоче місце невелике, то настільний календар може взяти на себе і роль фоторамки: власні фотографії, знімки коханої людини, дітей або домашніх улюбленців кожен день будуть заряджати позитивом і мотивацією до праці.

Настільні календарі - це також і універсальний діловий подарунок. Його корисність незаперечна, тому потенційні та постійні клієнти, ділові партнери та їх співробітники з радістю приймуть такий сувенір, тим більше якщо дизайн календаря буде барвистим і яскравим. Це неодмінно зіграє позитивну роль у підтримці іміджу компанії.

В онлайн-калькуляторі можна вибрати один з чотирьох форматів, у редакторі представлені численні тематичні шаблони. Можливе завантаження власного макета. Матеріал підставки - звичайний картон, але за бажанням його можна замінити на каширований або металізований картон, пластик. Календарний блок друкується на крейдованому папері.

Відгуки клієнтів

Павел Немерюк

комерційний директор Atlas Weekend

Тетяна Бас

Митець

Андрій Лебедєв

директор Swan-Trade

Олександр Файзулін

арт-директор

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Форми оплати: 1. На рахунок ФОП (3-а группа), видаємо видаткову накладну. 2. На картку ФОП, видаємо фіскальний чек. 3. На рахунок ТОВ з ПДВ, видаємо податкову та видаткову накладні. Також є електроний документообіг.

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. У нас працює кур'єрська доставка по місту (100-120 грн.) Можлива термінова відправка на таксі. Замовлення на суму більше 2000 грн. - безкоштовна доставка.

Строки виготовлення

Цифровий друк - сьогодні на завтра (можливий терміновий друк на сьогодні) Офсетний друк - в середньому 3 робочих дні. Для багатосторінкової продукції - від 4-х робочих днів.

Виникли питання?